В Ужгороді патрульні склали постанову на посадовця за будівництво на вулиці Духновича

Кримінал  7 листопада 2016 року, 21:29 1087

Сьогодні близько 11-ї ранку в Ужгороді патрульні винесли постанову за ч.3 ст.140 КУпАП на посадову особу, яка займається проведенням будівельно-ремонтних робіт на вулиці Духновича.

В погодженій Управлінням превентивної діяльності схемі зазначалися наявні тимчасові дорожні знаки, що мали регулювати рух та попереджати водіїв про обмеження на ділянці проведення робіт. Однак, ані належної організації дорожнього руху, ані повідомлення про обмеження руху та проведення робіт зроблено не було, що створило перешкоду в русі для пішоходів і транспортних засобів та додаткові ризики виникнення аварійно-небезпечних ситуацій на даній ділянці, – зазначає Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева.

Також повідомляємо, що завтра за ініціативи працівників сектору безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева це питання буде підніматися для обговорення на комісії з безпеки дорожнього руху при Ужгородській міській раді.

Наголошуємо, що за порушення норм щодо обладнання на дорогах та вулицях місць проведення робіт або неприведення дороги чи вулиці в стан, що гарантує безперешкодний і безпечний рух пішоходів і транспортних засобів настає адміністративна відповідальність.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0