На поліцейського з Рахівщини, якого поранив нетверезий чоловік, чекає складна операція

Кримінал  23 листопада 2016 року, 21:25 1222 ВІДЕО

Сьогодні в обласну клінічну лікарню ім.А.Новака в м.Ужгороді доставили 23-річного працівника Рахівської поліції Івана Микитюка, якого пізно ввечері 22 листопада поранив з автомата Калашникова п’яний злочинець в с.Видричка Рахівського району. Кулі роздробили правоохоронцю кисть лівої руки.

Разом із сином у лікарні перебуває його батько. Сам Іван Микитюк, зрозуміло, малоговіркий. Хлопець каже, що почувається добре, рука майже не болить. Каже, що пам’ятає лише звук автоматної черги, а далі все, мов у тумані, – йдеться у повідомленні відділу комунікацій поліції Закарпатської області.

Правоохоронець висловлює щиру подяку своєму начальнику карного розшуку майору поліції Едуарду Капчуку, який, кинувшись під кулі злочинця, цим самим порятував життя своїм колегам. Досвідчений правоохоронець в останню мить зумів вибити з рук п’яного бандита автомат, й кулі пішли в сторону від людей, пошкодивши автомобіль самого майора. Інакше наслідки були б жахливі, адже злочинець встиг випустити з автомата Калашникова 10 куль, а ще два патрони залишились.

Головний лікар обласної клінічної лікарні Юрій Яцина каже, що на пацієнта чекає складна операція, і не одна. Є велика надія зберегти хлопцеві руку й пальці. Хірурги зроблять для цього все можливе.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0