На обліку у мукачівських правоохоронців знаходяться 133 особи, які вчинили акти насильства в родинах

Кримінал  5 грудня 2016 року, 14:34 727

До 10 грудня в Україні проходить щорічна акція під назвою “16 днів проти насильства”. Її метою є привернення уваги громадськості до захисту прав жінок, неповнолітніх та осіб похилого віку.

Як коментує начальник патрульної поліції Мукачева майор Володимир Круцан, дуже важливо знати для кожного громадянина правові основи запобігання різним проявам насильства. Бути впевненим, що кожна людина є захищеною у нашій державі, – зазначає відділ комунікації поліції Закарпатскої області.

На обліку в Мукачівському відділі поліції перебувають 133 особи, які скоїли насильство щодо членів своїх родин. З них 12 осіб, які повторно вчинили насильство. 

З початку року співробітники поліції розглянули 92 звернення мукачівців щодо насильства в їх родинах. Серед жертв домашніх тиранів переважно жінки (78), та є й 14 чоловіків і одна дитина. Відносно їх кривдниківскладено адміністративні протоколи за ст.173-2 КУпАП та винесено офіційне попередження про неприпустимість вчинення насильства.

– Поважайте своїх дружин та чоловіків, дітей, батьків та близьких вам людей.Не допускайте насильства у своїх родинах. Адже сімя повинна бути безпечним місцем, де тебе люблять, розуміють  та поважають, – наголошує майор поліції Володимир Круцан.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0