Берегівські правоохоронці конфіскували 1500 одиниць "лівої" піротехніки

Кримінал  23 грудня 2016 року, 15:03 637 ФОТО

У Берегові та районі правоохоронцями в період зимових свят щоденно здійснюється перевірка місць, де може проводитися стихійна реалізація хвойних дерев, продаж сумнівних піротехнічних виробів. Поліцейськими Берегівського відділу поліції вже складено адміністративні протоколи на трьох торговців за ст.195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто порушення порядку торгівлі піротехнічних засобів. Ці особи збували берегівчанам петарди та ракетниці без належних на те документів. Всього конфісковано 1500 одиниць незаконної піротехнічної продукції. За порушення порядку торгівлі та використання піротехнічних засобів передбачено  штраф у сумі від  35 до 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За торгівлю ялинками без належних на це документів правоохоронці склали три адміністративні протоколи за ст. 160 КупАП. В результаті цього  вилучили 40 хвойних дерев.  На порушників чекає покарання у вигляді накладення штрафу від 1 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, йдеться у повідомленні відділу комунікацій поліції Закарпатської області.

Такі перевірки наразі тривають на всій території Закарпатської області. Поліція звертається до громадян з проханням, в разі виявлення  такої незаконної торгівлі, звертатися за телефоном «102» та повідомляти про місця продажу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0