Ужгородська міськрада незаконно виділила фізичній особі земельну ділянку поблизу Боздоського парку

Кримінал  27 грудня 2016 року, 11:33 650

Як повідомив заступник керівника Ужгородської місцевої прокуратури Михайло Пантьо, 23 грудня Ужгородський міськрайонний суд підтримав принципову позицію Ужгородської міської прокуратури та скасував незаконне рішення міської ради Ужгорода про відведення земельної ділянки поблизу Боздоського парку площею 0,1000 га та орієнтовною вартістю близько 800 тис.грн. фізичній особі, повернувши таким чином її територіальні громаді міста.

Підставою для оскарження рішень Ужгородської міської ради стало те, що вказана земельна ділянка, органом місцевого самоврядування була надана у власність всупереч вимогам Земельного кодексу України та ст. 25 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», адже відведена із земель непередбачених, за містобудівною документацією, для індивідуальної житлової забудови та розміщена в санітарно-захисній зоні, – повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Крім того, рішення про затвердження проекту землеустрою відповідної земельної ділянки не відповідало і вимогам Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», оскільки ні плану зонування, ні детального плану території за рахунок якої відведено ділянку станом на прийняття рішення про її відведення не було – вони були прийняті на тій же сесії і ще не набрали законної сили на момент прийняття оскаржуваного рішення, – пояснив прокурор.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0