Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 700+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 300+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 18 800+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Кримінал
 • Схема по-ужгородськи: працівник комунального підприємства "віджав" квартиру, опісля миттєво її продав

Схема по-ужгородськи: працівник комунального підприємства "віджав" квартиру, опісля миттєво її продав

Схема по-ужгородськи: працівник комунального підприємства "віджав" квартиру, опісля миттєво її продав

Ужгородською місцевою прокуратурою виявлені порушення вимог житлового законодавства при прийнятті рішень виконавчим комітетом Ужгородської міської ради.

ВІДЕО ДНЯ

Так, виконавчим комітетом Ужгородської міської ради всупереч «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень», без видачі ордеру та з порушенням черговості надання житла (тобто, з порушенням прав інших громадян на житло), було прийнято рішення про укладення договору найму квартири комунальної власності, – зазначає прес-служба прокуратури Закарпатської області.

В подальшому, всупереч Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», рішенням виконавчого комітету Ужгородської міської ради вказану квартиру приватизовано на користь ужгородця, працівника одного з комунальних підприємств, хоча такий своє право на приватизацію вже використав. Водночас, одразу після набуття права власності на квартиру особою, на користь якої відбулась приватизація, така була продана третім особам.

Реклама

Відтак, зважаючи на незаконне вибуття з комунальної власності квартири, з метою захисту інтересів держави в особі територіальної громади міста Ужгорода, Ужгородською місцевою прокуратурою скеровано до Ужгородського міськрайонного суду позов про скасування пунктів рішень виконавчого комітету Ужгородської міської ради, визнання договору найму недійсним та витребування квартири до комунальної власності вартість якої згідно договору купівлі-продажу складає понад 120 тис. грн.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно