Схема по-ужгородськи: працівник комунального підприємства "віджав" квартиру, опісля миттєво її продав

Кримінал  26 січня 2017 року, 12:39 827

Ужгородською місцевою прокуратурою виявлені порушення вимог житлового законодавства при прийнятті рішень виконавчим комітетом Ужгородської міської ради.

Так, виконавчим комітетом Ужгородської міської ради всупереч «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень», без видачі ордеру та з порушенням черговості надання житла (тобто, з порушенням прав інших громадян на житло), було прийнято рішення про укладення договору найму квартири комунальної власності, – зазначає прес-служба прокуратури Закарпатської області.

В подальшому, всупереч Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», рішенням виконавчого комітету Ужгородської міської ради вказану квартиру приватизовано на користь ужгородця, працівника одного з комунальних підприємств, хоча такий своє право на приватизацію вже використав. Водночас, одразу після набуття права власності на квартиру особою, на користь якої відбулась приватизація, така була продана третім особам.

Відтак, зважаючи на незаконне вибуття з комунальної власності квартири, з метою захисту інтересів держави в особі територіальної громади міста Ужгорода, Ужгородською місцевою прокуратурою скеровано до Ужгородського міськрайонного суду позов про скасування пунктів рішень виконавчого комітету Ужгородської міської ради, визнання договору найму недійсним та витребування квартири до комунальної власності вартість якої згідно договору купівлі-продажу складає понад 120 тис. грн.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0