В Ужгороді на 50 тисяч гривень оштрафували чоловіка, який чотири рази був за кермом у нетверезому стані

Кримінал  27 січня 2017 року, 16:23 1685

В липні минулого року, відповідальність за керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння було підвищено. Тож, на противагу існуючим на той час 3400 гривень штрафу, нетверезим керманичам доводиться платити в рази більше. Відтак, сума за «п’яне» водіння становить понад десять тисяч гривень, з обов’язковим  позбавлення водія правом керувати транспортними засобами на один рік.

До суду за період дії нових санкцій (початок серпня – кінець лютого) надійшло понад пів тисячі адміністративних протоколів, складених патрульною поліцією на нетверезих водіїв. З них, 200 осіб притягнуто до відповідальності, п’ятдесят справ закрито з різних підстав (закінчення строку розгляду проступку, відсутність складу правопорушення), решта – перебувають на розгляду суду, – зазначає прес-служба Ужгородського міськрайонного суду.

Разом з тим, за півроку дії підвищених штрафних санкцій, виявилися й ті, котрі не зважаючи на існуюче покарання (штраф та позбавлення права керувати транспортним засобом), продовжують їздити в нетверезому стані. Наразі, зо двом десяткам автомобілістів-правопорушників доведеться платити державі 20 тисяч гривень, а керувати транспортним засобом вони не зможуть три роки.

Більш того, існує й ексклюзивний випадок. Суддею притягнуто до відповідальності ужгородця, котрий з травня минулого року вчетверте потрапив до рук правоохоронців в нетверезому стані за кермом автомобіля. За такий проступок, йому присуджено близько 50-ти тисяч гривень штрафу, а також позбавлено «водійського» права на десять років.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0