Кримінал   • 14 листопада 2017 року, 13:40940

Активістів, які зняли прапор із Берегівської міськради, притягнуть до кримінальної відповідальності

Берегівський відділ поліції Головного управління національної поліції в Закарпатській області відкрив кримінальне провадження за фактом хуліганських дій учасників ходи в Берегові 12 листопада.

Провадження відкрите за ст. 296 Кримінального кодексу «Хуліганство» (грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом). Зараз поліція встановлює всіх осіб, що брали участь у провокації, тривають слідчі дії.

Нагадаємо, що 12 листопада п’ятдесят активістів «Свободи» зняли прапор Угорщини з будівлі Берегівської міської ради з наміром спалити його. Реалізувати план завадила поліція, яка відібрала та повернула стяг. Згодом, прапор зняли і з будівель сільських рад с. Яноші та с. Гать Берегівського району, де компактно проживає угорська громада.

Як повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА, Геннадій Москаль назвав таку поведінку провокативною, а учасників ходи – заїжджими гастролерами, котрі в одному ключі з російськими спецслужбами намагаються розхитати ситуацію в Закарпатській області на багатонаціональному ґрунті.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів
PMG.ua