Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 310 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 17 400+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 800+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 15 000+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1800+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Кримінал
  • Поліцейські розповіли, хто найчастіше стає жертвами закарпатських шахраїв

Поліцейські розповіли, хто найчастіше стає жертвами закарпатських шахраїв

У 2017 році Закарпатська поліція завершила розслідування й скерувала до суду 36 кримінальних проваджень, розпочатих за ст.190 ч.3 Кримінального кодексу України, тобто шахрайство, вчинене з використанням комп’ютерної техніки.

ВІДЕО ДНЯ

Фігурантами даних кримінальних проваджень є 12 осіб, які виманювали в громадян гроші продаючи в мережі неіснуючі товари через. Усіх їх викрили та затримали завдяки професійним діям працівників сектору боротьби з кіберзлочинністю поліції Закарпаття.

Серед найрезонансніших злочинів можна відзначити незаконну діяльність 34-річної мукачівки, яка видурювала гроші, подаючи оголошення з продажу неіснуючих товарів на популярному Інтернет-сайті. Таким чином мукачівка ошукала 13 громадян на загальну суму близько 20 тисяч гривень.

Реклама

Читайте також: Крадіжки з банківських карток: як закарпатцям не стати жертвами шахраїв

Кіберполіція також викрила злочинну групу з Мукачівського району. Троє закарпатців продавали через Інтернет неіснуючий одяг. Встановлено, що від протиправних дій цих осіб постраждали 11 людей, в яких виманили 19 тисяч гривень. Ця справа вже передана до суду.

Реклама

Практика показує, що жертвами закарпатських шахраїв найчастіше стають жителі інших регіонів України. Зазвичай Інтернет-шахраї не бажають вести незаконну діяльність за місцем проживання, сподіваючись, що в інших регіонах їх важче буде відслідкувати поліції.

Однак це не так: оперативники кіберполіції мають достатньо професійних навиків і технічних можливостей, аби викрити Інтернет-шахрая в будь-якому куточку нашої держави.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно