Криваве вбивство у Нижній Апші: 14-річного підозрюваного відправили до психіатричної лікарні

Кримінал  19 квітня 2018 року, 19:51 5457

Як уже неодноразово повідомляло інтернет-видання "PMG.ua", 18 квітня у Нижній Апші місцеві влаштували мітинг. Близько 500 обурених людей вийшли на вулицю через те, що 14-річному мешканцю села, який минулого місяця зарізав 9-класника, змінили запобіжний захід.

5 квітня слідчим суддею до особи застосовано альтернативний запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт з покладенням заборони покидати місце свого проживання без дозволу слідчого, прокурора або суду. Людей таке рішення неабияк обурило.

Як стало відомо сьогодні, слідчим суддею Ужгородського міськрайонного суду надано дозвіл на направлення неповнолітнього підозрюваного до психіатричної лікарні для проведення стаціонарної комплексної судової психолого-психіатричної експертизи.

Читайте також:  Вбивство у Нижній Апші: у суді зробили шокуючу заяву

Останню було призначено слідчим у межах кримінального провадження, – повідомили у прес-службі Ужгородського міськрайонного суду.

З метою проведення цього експертного дослідження, особа направляється до спеціалізованого медичного закладу на строк не більше двох місяців.

Тож, за ухвалою слідчого судді, надано дозвіл на направлення 14-річного підозрюваного з села Нижня Апша для поміщення його до спеціалізованого медичного закладу й проведення судової психолого-психіатричної експертизи стаціонарно.  

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0