На хабарі викрили завідуючого пологовим відділенням районної лікарні: продовження історії

Кримінал  9 травня 2018 року, 15:24 2196

Апеляційний суд Закарпатської області, погодившись із доводами Хустської місцевої прокуратури, скасував ухвалу слідчого судді Хустського місцевого суду та обрав завідуючому пологовим відділення Хустської районної лікарні запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, затримали підозрюваного на «гарячому», при одержанні 400 дол США від місцевого мешканця за вирішення питання про госпіталізацію та прийом пологів від його дружини. Як зазначили у прес-службі прокуратури Закарпатської області, дії лікаря кваліфіковані ч. 3 ст. 368 КК України – вимагання та одержання неправомірної  вигоди службовою особою.

Прокуратура звернулась до суду із клопотанням про обрання лікарю запобіжного заходу у вигляді тримання під ватрою, проте ухвалою суду першої інстанції дане клопотання було відхилено.

Відтак, не погодившись із висновками слідчого судді місцевого суду прокуратура домоглась законного рішення відносно підозрюваного у суді апеляційної інстанції. Також, згідно рішення апеляційного суду, підозрюваному визначено альтернативний вид запобіжного заходу – заставу, в розмірі майже 141 тис грн.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1