Кримінал   • 22 жовтня 2018 року, 20:4310944 ВІДЕО

Жорстоке вбивство 19-річного хлопця: стали відомими нові подробиці

У селі Горонда на Мукачівщині під час бійки вбили 19-річного хлопця. Сьогодні у Мукачівському міськрайонному суді відбулося судове засідання

У залі Мукачівського міськрайонного суду сьогодні допитували свідків у справі 19-річного Володимира Вереша. Оскільки у серпні слідство висунуло підозру ще одній особі, то сьогодні розпочали слухання з пропозиції об’єднати дві справи.

Сторона захисту підозрюваного проти – через те, що це може спричинили труднощі та затримку у розгляді. Проте суд ухвалив рішення відхилити клопотання. Одразу після цього перейшли до допиту свідків.

Зокрема, очевидці та учасники жорстокої бійки розповіли про події зловісного дня. Компанія, в якій був загиблий Володимир, нічого не підозрюючи, стояли на подвір’ї, як раптом почули про сутичку, в якій брав участь їхній товариш. І хлопці одразу побігли на допомогу.

Читайте також:  Стали відомими нові деталі моторошного вбивства юнака у Горонді

За розповідями свідків, найбільш агресивним та активним учасником бійки був не підозрюваний, а інший юнак, який у цій справі проходить у якості свідка.

Нагадаємо, жахлива бійка відбулася 10 січня у селі Горонда. На 5 жителів села напали 11 невідомих. Як зазначалося раніше, приводом бійки стала сутичка між хлопцями на дискотеці напередодні, 9 січня.

Як наслідок, Володимир Вереш від удару битою по голові помер. Ще троє учасників інциденту отримали ушкодження. Вже висунули обвинувачення та підозру двом учасникам бійки. Ще 9 на волі. Більше – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів