Кримінал   • 15 грудня 2018 року, 14:423727

В Угорщині ошукали понад 500 закарпатців

В Угорщині ошукали понад 500 українців, які хотіли отримати подвійне громадянство

Колишньому меру угорського міста Монок Жолту Сепеші щими днями суд виніс вирок. Чоловіка засудили до 6 років ув’язнення без права обіймати посаду у органах державної влади.

Відповідне рішення прийняв Апеляційний суд Ніредьгази. Справа у тому, що Жолт Сепеші ще в 2013 році домовився про прибуткову аферу з двома українцями. Чоловіки сприяли в отриманні громадянства Угорщини жителям України зокрема, Закарпаття.

Також судом встановлено, що екс-меру допомагала ошукувати людей його співмешканка. Як повідомляють угорські ЗМІ, за свої послуги вони отримували чималі гроші. Обвинувачений ошукав щонайменше 594 українців, від яких отримав майже 400 тисяч євро, або 110 мільйонів форинтів.

Читайте також:  Павло Клімкін: "Подвійне громадянство може бути, але лише за чітких умов"

Дії Жолта Сепеші, як зазначили у суді, дискредитують міжнародний престиж Угорщини. Саме це вплинуло на посилення відповідальності, яку йому визначив суд другої інстанції.

Його спільниця проведе за гратами 2 роки, а двоє українців, які допомагали колишньому меру, засуджені до 6 місяців та одного року позбавлення волі відповідно.

Нагадаємо, Москаль назвав місто, де тепер Угорщина роздає свої паспорти закарпатцям.

Джерело: szon.hu
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів