Закарпатець тримав чоловіка у рабстві

Кримінал  19 січня 2019 року, 18:00 2518

Мешканець Закарпаття, використовував переселенця з Донецька в ролі свого раба. У чоловіка була інвалідність 3 групи, зумовлена ушкодженням правої руки. Із кінця травня до кінця липня 2018 року акарпатець переміщував та переховував чоловіка з метою експлуатації шляхом примушування до примусового жебрацтва. При цьому, закарпатець погрожував чоловіку застосуванням та застосовуючи насильство, яке не є небезпечним для його життя та здоров’я.

Читайте також:  В Ужгороді правоохоронці зупинили жінку, яка систематично втягувала дітей у жебрацтво

Вчинивши вербування потерпілого, обвинувачений перемістив його до орендованої ним квартири у Вінниці, де й у подальшому утримував. Він відразу обмежив у вільному пересуванні чоловіка. Постійно за ним наглядав, аби той не зміг утекти. Обвинувачений  особисто переміщав потерпілого до місць жебракування на території Вінниці та Житомира, здійснюючи систематичний контроль за його діяльністю. Потім забирав у нього гроші, випрошені у сторонніх осіб, та по завершенню переміщав знову до квартири, в якій вони мешкали.

Читайте також:  Мукачівка, яка продавала для жебракування сусідку-інваліда та її малолітнього сина, визнала свою вину

У кінці липня, перебуваючи у Житомирі, потерпілому вдалось втекти від експлуататора та поїхати у Вінницю. У ході досудового розслідування останнього затримано у Тячеві. Закарпатцю оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 149 КК та обрано запобіжний захід – тримання під вартою. Наразі, обвинувальний акт у цьому провадженні скеровано до суду для розгляду по суті.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0