Брат із сестрою, які холоднокровно вбили матір, а її тіло віднесли до річки, отримали вирок суду

Кримінал  4 червня 2019 року, 08:47 6126

3 червня 2019 Хустським районним судом підтримано позицію ювенального прокурора та визнано винними двох мешканців м. Хуст – брата та його неповнолітню сестру в умисному вбивстві їх рідної матері та кожного засуджено до 14 років позбавлення волі.

На момент скоєння злочину, брату саме виповнилось 18 років, молодшій сестрі – 15. Злочин вони скоїли у лютому 2017 року в м. Хуст, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Вбивство обвинувачені детально спланували. Так, в ході судового розгляду прокурором доведено, що дочекавшись, поки засне мати, вони, ножем та дерев’яною качалкою, нанесли їй серію ударів. Отримані рани стали причиною смерті жінки.  

В подальшому, обвинувачені загорнули тіло вбитої жінки в покривало та винесли до річки на околиці м. Хуст, що майже за 3 км від їх будинку.

У Хусті брат із сестрою жорстоко вбили матір

Мотивом для вбивства стала крадіжка, скоєна сестрою у 2016 році. Мати хотіла звернутись до правоохоронців аби повідомити про цей злочин. 

Заслухавши доводи сторін обвинувачення і захисту суд визнав обвинувачених винними в умисному вбивстві, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (п.12 ч.2 ст.115 КК України). 

Читайте також:  Після вбивства матері діти планували вбити й батька

Крім того, прокурором доведено вину неповнолітньої обвинуваченої у вчиненні крадіжки, яка стала мотивом вбивства (ч.1 ст.185 КК України). 

Відтак, обвинувачених засуджено до 14 років позбавлення волі кожного. 

Також, судом частково задоволено позов потерпілого – чоловіка загиблої жінки, в частині стягнення з кожного обвинуваченого по 400 тис грн. моральної шкоди завданої злочином. 

Обвинувачені, за клопотанням прокурора утримуються під вартою, без можливості внесення застави. 

Довідково: наразі вирок суду ще не набрав законної сили, оскільки триває строк наданий на його апеляційне оскарження.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0