Кримінал   • 8 червня 2019 року, 14:26912

На Закарпаття намагались незаконно ввезти авто, вартістю понад 200 тисяч гривень

На Закарпаття намагались незаконно ввезти авто марки "Land Rover Range Rover"

На митному посту «Солотвино» працівники Закарпатської митниці ДФС припинили спробу переміщення авто в Україну "Land Rover Range Rover" з фальсифікованими документами. В’їжджаючи в Україну, як підставу для переміщення автомобіля з іноземною реєстрацією «зеленим коридором», громадянин Румунії подав свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, доручення на право користування транспортним засобом. Про це інформує ДФС Закарпаття.

Читайте також:  Через митницю намагались перемістити «тютюнові меблі»

Однак, під час огляду транспортного засобу, у працівників митниці виникли підозри щодо оригінальності доручення на право користування автомобілем. Відтак за результатами проведених аналітично-пошукових та додаткових перевірочних заходів було встановлено, що подане митним органам доручення є підробленим.

Таким чином іноземець подав працівникам митниці документи, що містять неправдиві відомості, а саме фальсифіковане доручення на право користування транспортним засобом. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Наразі безпосередній предмет порушення митних правил – автомобіль, 2007 року виготовлення та вартістю 203 455 грн вилучено до рішення суду.

Нагадаємо, що вчора ввечері прикордонники виявили незвичну контрабанду.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів