На Закарпаття намагались незаконно ввезти авто, вартістю понад 200 тисяч гривень

Кримінал  8 червня 2019 року, 14:26 982

На митному посту «Солотвино» працівники Закарпатської митниці ДФС припинили спробу переміщення авто в Україну "Land Rover Range Rover" з фальсифікованими документами. В’їжджаючи в Україну, як підставу для переміщення автомобіля з іноземною реєстрацією «зеленим коридором», громадянин Румунії подав свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, доручення на право користування транспортним засобом. Про це інформує ДФС Закарпаття.

Читайте також:  Через митницю намагались перемістити «тютюнові меблі»

Однак, під час огляду транспортного засобу, у працівників митниці виникли підозри щодо оригінальності доручення на право користування автомобілем. Відтак за результатами проведених аналітично-пошукових та додаткових перевірочних заходів було встановлено, що подане митним органам доручення є підробленим.

Таким чином іноземець подав працівникам митниці документи, що містять неправдиві відомості, а саме фальсифіковане доручення на право користування транспортним засобом. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Наразі безпосередній предмет порушення митних правил – автомобіль, 2007 року виготовлення та вартістю 203 455 грн вилучено до рішення суду.

Нагадаємо, що вчора ввечері прикордонники виявили незвичну контрабанду.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0