Життя   • 23 травня 2018 року, 16:40405 ФОТО

Через митницю намагались перемістити «тютюнові меблі»

Працівники Закарпатської митниці ДФС припинили вивезення з України значної кількості тютюнових виробів. Правопорушення припинено на митному посту «Дяково» Закарпатської митниці ДФС в напрямку «виїзд з України». Незаконно перемістити через кордон до Румунії тютюнові вироби намагався українець вантажним автомобілем.

Згідно з поданими до митного контролю товаросупровідними документами, із України в Румунію переміщувались меблі, зокрема, кухня, прихожа та спальня, – повідомили в ДФС у Закарпатській області.

Читайте також:  Трьох хлопців затримали поблизу кордону

Під час аналізу поданих до митного контролю товаросупровідних документів, працівники митниці прийняли рішення про проведення митного огляду транспортного засобу та вантажу. Відтак виявлено приховані від митного контролю тютюнові вироби, які, замасковані під меблі, знаходились в картонних коробках.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч. 1 статті 483 Митного кодексу України. Наразі працівники митниці складають протокол про порушення митних правил та встановлюють кількість та вартість прихованих тютюнових виробів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів