Жителя Мукачівщини засудили за збут підроблених грошей

Кримінал  20 листопада 2019 року, 13:09 566

Берегівською місцевою прокуратурою доведено вину мешканця Мукачівщини у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні з метою збуту та збуті підроблених двохсотгривневих банкнот, вчинене повторно (ч.ч.1, 2 ст. 199 КК України).

За інформацією заступника керівника Берегівської місцевої прокуратури Віктора Кузана, у серпні 2019 року, обвинувачений, відбуваючи «умовне» покарання за крадіжку, отримав у м. Мукачеві п’ять підроблених двохсотгривневих банкнот.

Loading...

Читайте також:  Україною ширяться фальшиві євро: як відрізнити підробку

У подальшому, уже на Берегівщині, він двічі розрахувався підробками за продукти харчування у місцевих магазинах. Покупки чоловік робив на мінімальні суми, отримуючи, таким чином, значні суми здачі справжніми коштами.

При затриманні, підозрюваний викинув дві наявні у нього підроблені банкноти, а третю добровільно видав працівникам поліції. Враховуючи усі обставини справи, а також те, що чоловік скоїв злочин під час призначеного іспитового строку за крадіжку, його засуджено до 5 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна. Наразі обвинувачений утримується під вартою без можливості внесення застави.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0