Прикордонники виявили підробки у паспорті закарпатця

Кримінал  10 січня 2020 року, 16:56 1285 ФОТОФАКТ

Сьогодні вночі прикордонники Чопського загону виявили в паспорті громадянина України підроблені печатки консульської установи України у Словаччині.

24-річний закарпатець виїжджав через пункт пропуску «Ужгород». У ході перевірки паспортного документа чоловіка інспектор прикордонного контролю звернув увагу на відмітки, начебто проставлені Генеральним консульством України в Пряшеві.

Loading...

Читайте також:  Чоловік украв паспорт у свого знайомого, аби повернутися в Україну

 

Під час поглибленого вивчення документа правоохоронці з’ясували, що відмітки про прийняття на консульський облік у Генеральному консульстві України та про постійне проживання у Словаччині підроблено.

Перш за все, Генеральне консульство України в місті Пряшів було офіційно закрито ще наприкінці 2014 року, що є головною підставою вважати штампи підробленими. Окрім того, у штампі про постійне проживання у Словаччині з помилками вказано країну – «Словакія».

На КПП Ужгород прикордонники виявили підробки у паспорті закарпатця

По факту виявлення ознак злочину, передбаченого ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» прикордонники повідомили співробітникам Національної поліції.

Паспортний документ вилучили встановленим порядком для проведення експертизи.

Нагадаємо, на кордоні з чоловіком трапилась неприємна ситуація.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0