На Закарпатті, скориставшись ситуацією через коронавірус, почали промишляти шахраї

Кримінал  26 березня 2020 року, 09:20 593

Тривожні дзвінки надійшли з Виноградівського району. Там, намагаючись скористатися складною ситуацією, яка є в Україні та світі, почали промишляти шахраї. Вони приходять у будинки людей, переконуючи, що є представниками АТ "Закарпатгаз". Ці люди запевняють, що змушені відключити від газопостачання газові прибори, оскільки їх встановлено самовільно та з порушеннями.

Потім за відтермінування відключення беруть у власників 500 грн., – йдеться у повідмоленні пресслужби АТ "Закарпатгазу".

"Авторитетно заявляємо: ці люди не є представниками нашого підприємства. Жодної діяльності з відключення газових приборів в області наразі не проводиться.

Loading...

Читайте також:  У Берегові чоловік переплутав труби і у газопровід подав воду

Починаючи з 16 березня 2020 року, в АТ “Закарпатгаз” введено карантин. Це означає, що частина служб працюють дистанційно, частина (як-то аварійники) – у звичному режимі.

Повідомляємо, що на період запровадження карантину підприємством прийнято рішення про невідключення споживачів від газопостачання. Зверніть увагу, що у звичному режимі про відключення від газопостачання представники АТ “Закарпатгаз” завжди попереджають завчасно і у письмовому вигляді із врученням.

Якщо ж до вас у домівку прийшли нібито газовики, попросіть їх показати посвідчення. Навряд чи вони зможуть надати вам такий документ. У випадку, якщо людина його дійсно надасть, обов’язково зверніть увагу, чи є на ньому печатка, подивіться на строк дії. Ще краще – сфотографуйте на мобільний телефон.

Просимо бути обачними та не піддаватися на провокації нечистих на руку людей. Якщо з вами чи вашими знайомими трапився подібний випадок, телефонуйте за номером: 067-244-65-90 або пишіть на press@zkgas.com.ua", – повідомляє відомство.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0