У Мукачеві чоловік скоїв крадіжки у кількох спортзалах

Кримінал  25 серпня 2020 року, 14:00 5757 ФОТО

Вчора, 24 серпня, у кількох спортзалах Мукачева скоїли крадіжки. Як повідомляють містяни у соцмережах, злочини скоїв один і той самий чоловік.

Як вдалося дізнатися інтернет-виданню "PMG.ua", спочатку, близько 09:30, чоловік пішов у фітнес-клуб "D-Fitness", що у Росвигові. Там він заплатив за разове тренування і пішов у роздягальню. Згодом зламав замки на шкафчиках і вкрав гроші, які там знайшов.

Потім чоловік пішов у спортзал "Status", що на вулиці Ринковій у центральній частині Мукачева. Діяв за такою ж схемою, але нічого цінного у шкафчиках не знайшов. Тому відправився у спортзал "Elite Sport Club", що розташований зовсім поруч. 

Читайте також:  Конфлікт в одному із спортзалів Мукачева: на відвідувача накинулись із кувалдою в руках, – ЗМІ

В "Elite Sport Club" він також заплатив за разове тренування, але так і не займався спортом. Він пішов у чоловічу роздягальню, де, так само, як і в "D-Fitness", замав замки на шкафчиках і "обчистив" їх. У цьому спортзалі чоловік викрав чимало грошей, які знайшов у шкафчиках. Зокрема, як стало відомо "PMG.ua", від рук зловмисника постраждав один із працівників закладу.

У соцмережах оприлюднили фото чоловіка, який, ймовірно, і скоїв злочини у спортзалах Мукачева. Людей просять відгукнутись, якщо хтось впізнав зловмисника.

У Мукачеві чоловік скоїв крадіжки у спортзалах

Чоловік украв гроші у спортзалах Elite Sport Club та D-Fitness

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0