Лікуючи горло, ледь не задихнулася: нещасний випадок на Тячівщині
Додайте нас до своїх пріоритетних джерел
Медики Тячівщини рятували 67-річну жінку.
Вона через біль у горлі випила антибіотик. Згодом після цього у неї стало набрякати обличчя, серед симптомів — задишка, набряк дихальних шляхів.
ВІДЕО ДНЯЖінці ставало дедалі важче дихати. У неї була тяжка алергічна реакція — анафілактичний шок. Цей шок може розвинутися дуже швидко та загрожує життю людини.
РекламаБригада № 1412 надала жінці невідкладну допомогу, після чого її госпіталізували.
Медики наголошують: навіть якщо ви вже приймали ці ліки, наступного разу вони можуть викликати тяжку алергічну реакцію. Усі препарати для лікування має виписувати лікар. Приймати антибіотики самостійно не можна.
Як розпізнати анафілактичний шок
Серед перших «дзвіночків» — раптовий набряк обличчя, губ чи язика. Зверніть увагу, якщо важко дихати і є відчуття, ніби стискає горло. Серед симптомів — запаморочення, слабкість, втрата свідомості. У деяких випадках може бути висип.
Що робити, коли є анафілаксія
Якщо у людини поруч чи у вас після прийому ліків з’являються подібні симптоми — треба терміново телефонувати 112 чи 103.
Дотримуйтесь того, що каже диспетчер, та не залишайте людину саму без нагляду, поки не приїде швидка.
Раніше на Виноградівщині серйозно постраждала 37-річна жінка. Вона, впавши з драбини, травмувала голову і руки.