Прокуратура вимагає повернути державі землі на полонинах Рахівщини

Кримінал  1 лютого 2021 року, 16:31 638

Закарпатською обласною прокуратурою направлено до суду позовну заяву про скасування незаконних розпоряджень і рішень органів місцевого самоврядування на Рахівщині, державних актів на право власності на земельні ділянки та повернення державі земель лісового фонду.

Прокурори встановили, що Рахівська РДА та Ясінянська селищна рада незаконно передали у власність 5 земельних ділянок, розміщених на полонинах Драгобрат та Печінжинска, в урочищах Козьменщик та Плитоватий.

Читайте також:  Як Зеленський та Єрмак хочуть втілити "Олімпійську надію" Януковича на Закарпатті

При цьому вказані установи не були вповноважені передавати у приватну власність землі лісогосподарського призначення. Натомість ці ділянки посадовці безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення, хоча необхідні для таких змін висновки органів виконавчої влади з питань лісового господарства та охорони навколишнього природного середовища – відсутні.

За результатами проведених експертних досліджень підтверджено факти накладення згаданих ділянок на землі лісового фонду, що перебувають у постійному користуванні державного підприємства «Ясінянське ЛМГ».

Загалом у приватну власність із порушенням земельного та лісового законодавства передано 4,6 га земель сукупною вартістю понад 4 мільйони гривень. З метою захисту інтересів держави у сфері охорони лісових ресурсів прокуратура подала позови в особі Кабінету Міністрів України до Рахівської районної державної адміністрації, Ясінянської селищної ради та фізичних осіб.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0