Ужгород відзначатиме День міста: хто виступатиме на святковому концерті

Культура  27 серпня 2021 року, 16:32 2153

Цього року 1128-у річницю місто над Ужем святкуватиме 10-12 вересня. Головна концертна сцена буде на площі Поштовій. 11 вересня там виступатимуть яскраві закарпатські гурти – «Чаламада», «Вандор», «Анця», «Рокаш».

Як повідомив міський голова Богдан Андріїв, традиційна головна подія – урочисте міське Віче – відбудеться 11 вересня в обласній філармонії.

Гастрономічні локації, «солодку вуличку» та ярмарок генд-мейду планується розмістити на вулиці Ференца Ракоці, у сквері поруч, у «Совиному гнізді» та на набережній Незалежності.

Читайте також:  В Ужгороді відбудеться театральний фестиваль

Традиційно буде і багато спортивних активностей, зокрема на набережній Незалежності, Кубок мера з футболу. Співочі, танцювальні і мистецькі таланти покажуть дітки на різних локаціях. Екскурсоводи проведуть цікаві безкоштовні екскурсії Ужгородом.

І після вихідних 10-12 вересня святкування продовжиться:

  • 17 - 23 вересня – 15 моновистав із різних міст і країн на Міжнародному фестивалі «Монологи над Ужем – 2021»;
  • 16 - 19 вересня – масштабний традиційний «Чендей Фест – 2021»;
  • 17 вересня – Велофорум у «Совиному гнізді»;
  • 18-19 вересня – дві міжнародні виставки собак;
  • 19 вересня – турніри найсильніших «Юніор стронгмен – Козацькі розваги» та «Карпатський ведмідь» з богатирського багатоборства на площі Театральній.

«Приходьте разом із друзями, близькими, знайомими, відзначимо День Ужгорода разом і класно!», – запросив міський голова Богдан Андріїв.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0