В Ужгороді відбудеться презентація нової книги Тараса Марусика

Культура  16 вересня 2022 року, 21:34 778

В Ужгороді 20 вересня о 17:00 відбудеться урочиста презентація нової книги Тараса Марусика "30 років Незалежності: мовні факти, які змінюють світ". Подія відбудеться у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Ф. Потушняка.

Керуватиме перебігом презентації книги буде Василь Кузан - видатний письменник та голова Закарпатського осередку Національної спілки письменників України. Про це повідомила завідувачка відділу проєктної і соціокультурної  діяльності КЗ "Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка" Закарпатської обласної ради Євгенія Напуда.

Читайте також:  Які книги можуть зникнути зі шкільної програми з нового навчального року

Про що буде нова книга

У анотації до книги письменник зазначає, що мовне питання завжди було важливим для України, починаючи з часів бездержавності до сьогодення. Українська мова пройшла тернистий шлях становлення та закорінення, як винятково державної.

Тарас Марусик у своїй новій книзі розкриває питання мовної стійкості, яка повинна закріпитися в душі кожного українця та українки. Адже наразі боротьба за українську мову - це боротьба за нашу незалежність, що означає боротьбу проти Російської імперії в її історичних різновидах.  

Нагадаємо, що Мукачівський драматичний театр відкрив новий театральний сезон

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0