Культура   • 13 червня 2015 року, 09:132575

Сергій Притула разом із шоу "Вар’яти" виступив в Ужгороді

Сергій Притула разом із шоу "Вар’яти" виступив в Ужгороді

В обласному центрі відбувся концерт першого україномовного гумор-шоу «Вар’яти».

Вже на початку шоу Сергій Притула розповідав байки з життя та пояснював чому їхня команда так довго не приїжджала в Ужгород.

«Один з наших хлопців одружений на дівчині з Ужгорода. Але от вже три роки ми не приїжджаємо сюди через його тещу. Але зараз ця проблема розрулилась… Царство їй небесне», - сказав Притула.

Чи не найсмішнішою була історія про жінку, яку вони зустріли на терасі одного з кафе, в яке вони зайшли після концерту. Окрім того, Притула пояснив що означає термін «женщіна», назвав її основні риси характеру та описав зовнішній вигляд.

Також Сергій розповідав про свої пригоди на лижному курорті в Грузії, про спілкування з грузинським вином та перший досвід катання на лижах.

Окрім того, на глядачів чекали запеклі баталії між Притулою і Владзьом, які змагались чиї ж жарти будуть найсмішнішими. Не обійшлося і без музичної складової: хлопці під гітару співали гумористичні пісні про життя.

Навіть попри те, що зал театру був заповнений лише на 1/3, Сергій Притула залишився задоволеним атмосферою у залі та концертом загалом.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів