Культура   • 2 липня 2015 року, 13:36850

В Ужгороді відбудеться перша в історії всеукраїнська танцювальна премія

В Ужгороді відбудеться перша в історії всеукраїнська танцювальна премія

4 липня в Ужгороді відбудеться унікальна мистецька подія за участі найкращих танцівників України.

"Ukraine Dance Awards" – перша Всеукраїнська танцювальна премія, яку ініціювали хореографи закарпатської студії "Дитяча Академія Танцю" на чолі з її керівником – Еріком Сачком. За словами організатора, це досить смілива, проте давно затребувана спроба об’єднати представників різних хореографічних шкіл та професіоналів у різних танцювальних напрямках довкола єдиного творчого змагання і, як наслідок, феєричного шоу, - зазначили в Управлінні культури Закарпатської ОДА.

Так, упродовж місяця експертна комісія у складі організаторів і представників Національної хореографічної спілки України розглядали номінантів та визначали переможців у 10 номінаціях: танцюрист року; хореограф року; викладач року; школа танців року; танець року; танцювальна подія року; фольк-колектив року; колектив сучасного танцю року; колектив спортивно-бального танцю року;танцювальний промоутер року.

Виступами учасників, а це майже 600 артистів із Ужгорода, Мукачева, Кіровограда та Харкова, закарпатці зможуть насолодитись уже цієї суботи під час концертного дійства, яке відбудеться на сцені ужгородського амфітеатру о 20:00 і триватиме до півночі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів