Культура   • 31 серпня 2015 року, 13:58567

В Ужгороді відбудеться Міжнародний фестиваль органної музики

В Ужгороді відбудеться Міжнародний фестиваль органної музики

Головною подією осені у Закарпатській обласній філармонії обіцяє стати VIІ Міжнародний молодіжний фестиваль органної музики. Впродовж майже двох тижнів у стінах головної концертної зали краю відбудеться низка концертів за участю місцевих і запрошених солістів та оркестрових колективів.  Історія цього творчого форуму пов’язана з ім’ям незабутньої Наталії Висіч – заслуженої артистки України, дипломанта та лауреата багатьох вітчизняних і міжнародних конкурсів, незмінної солістки-органістки Закарпатської обласної філармонії. Започаткований у 2008 році, він одразу зайняв свою культурну нішу як чи не єдиний на теренах України подібний захід для молодих виконавців. Віддаючи данину тій великій справі, яку започаткувала наша улюблена солістка, та задля вшанування її світлої пам’яті організаторами заходу цьогоріч вирішено присвоїти Міжнародному молодіжному фестивалю органної музики ім’я Наталії Висіч. запрошує на відкриття VIІ Міжнародного молодіжного фестивалю органної музики ім.Наталії Висіч. З вишуканою програмою перед ужгородцями та гостями міста виступить солістка Дніпропетровського Будинку органної та камерної музики, заслужена артистка України Надія Юрійчук (орган).

У концерті також візьме участь камерний оркестр Закарпатської обласної філармонії (керівник – заслужений артист України Владислав Юрош). На меломанів чекають Фантазія на теми із опери "Кармен" Ж.Бізе-Е.Лімейера, "Кантабіле" Й.Райнбергера, "Органна симфонія" М.Е.Боссі, Фантазія соль мажор та Концерт для органа з оркестром ре мінор Й.С.Баха. Ведуча – музикознавець Наталія Піцур.

 

До слова, фестиваль стане водночас і початком 69-го концертного сезону Закарпатської обласної філармонії. 

Принагідно нагадуємо, що філармонія поновлює свій проект "Музика вихідного дня". Отже, щонеділі о 17:00 мешканці та гості Ужгорода мають чудову нагоду відвідати головну концертну установу краю та разом зі своїми родинами долучитися до світу прекрасного.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів