Культура   • 4 вересня 2015 року, 20:161064

У Мукачеві відкрилась виставка художника-абстракціоніста Ласло Чоки

Сьогодні у картинній галереї мукачівського замку "Паланок" відкрилась виставка робіт відомого угорського художника-абстракціоніста Ласло Чоки "Знаки з дороги".

Відкрили художню експозицію консул Угорщини в Ужгороді Балог Дейнеш, перший заступник Мукачівського міського голови Ернест Нусер, начальник Управління культури Закарпатської ОДА Юрій Глеба, начальник Управління культури Мукачівського міськвиконкому Ірина Петрус, а також голова Товариства угорців Криму Надія Гладких.

Угорський митець вже втретє у Мукачеві. І, як він зазначив, укотре вражений красою міста над Латорицею. Щодо робіт, то він до Мукачева привіз вибрані найкращі твори. Він їх не підписував, щоб дати глядачам простір для фантазії. 

Консул Угорщини в Ужгороді Балог Денеш зауважив, що це вже не перша його виставка на Закарпатті, як і не перша культурна подія, яка об’єднує Угорщину і Україну і сказав, що такі заходи проводитимуться частіше.

Ну а голова Товариства угорців Криму Надія Гладких сказала, що запрошувала Ласло Чоку на виставку у Крим, але через усім відомі події, пов’язані з анексією та російським вторгненням у Крим, ця виставка не відбулась.

На завершення відкриття глядачі побачили картини митця.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів