В Ужгороді відкрилась Міжнародна виставка політичної карикатури

Культура  8 грудня 2015 року, 15:57 1487 ФОТО

7 грудня в Ужгородському національному університеті відкрилася Міжнародна виставка політичної карикатури. Організаторами виставки є Інститут світової політики (Київ) та громадська організація «Euforion» (Братислава).

"Наша мета – змусити молодих людей замислитися над гострими проблемами сучасного світу та української політики, зокрема. Адже справжня європеїзація України неможлива без зміни політичної культури, виховання активного громадянина з широким кругозором, який знає та вміє відстоювати свої права", – пояснила аналітик ІСП Дарія Гайдай.

За її словами, виставка гострих політичних карикатур, у тому числі на українську тематику, в українських університетах вже є свідченням змін у системі вищої освіти України. "На Заході вищий навчальний заклад традиційно є територією свободи, свободи самовираження для студентів. Тому особливо приємно, що нашу ініціативу підтримало Міністерство освіти, розмістивши на своєму інтернет-сайті інформацію про виставку".

На виставці представлено понад 30 робіт відомих карикатуристів із Чехії (Павел Рейзенауер), Словаччини (Мартін Шутовец), Угорщини (Чаба Варга), Польщі (Анджей Млечко), України (Олег Смаль), Грузії (Гіоргі Гамезардашвілі) та США (Деріл Кейгл). Кожна карикатура – це авторський погляд на актуальні проблеми сучасного світу, міжнародну політику та демократію загалом. Однією з центральних тем виставки стала агресивна політика Володимира Путіна.

Протягом останніх п’яти місяців Міжнародна виставка політичної карикатури вже побувала у трьох українських університетах: Київському національному університеті ім. Т.Г.Шевченка, Дніпропетровському національному університеті ім. О.Гончара та Одеському національному університеті ім. І. Мечникова.

Адреса: Ужгородський національний університет, головний корпус та наукова бібліотека, вулиця Університетська, 14. Виставка триватиме до 28 грудня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0