Євгеній Франків представив ужгородським читачам книгу "15 мільйонів хвилин"

Культура  29 лютого 2016 року, 20:12 921 ФОТО

Сьогодні, 29 лютого в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка в рамках Всеукраїнського туру відбулася презентація книги "15 мільйонів хвилин". Дебютував  з книгою поет з м. Рівне – Євгеній Франків.

Євгеній Франків навчався у 2-х школах, здобув 2 вищі освіти. Нині викладає у рівненському виші, має освітній старт-ап для дітей, бере участь у громадській діяльності, любить творити (музичні та інші мистецькі речі), подорожувати, пізнавати нове, займається музикою, – повідомляє Євгенія Напуда, головний бібліотекар відділу обслуговуванняЗакарпатської ОУНБ ім. Ф. Потушняка.

Вірші почав писати у 2010 році. Писав на аркушах, блокнотах, в соціальних мережах. В грудні 2014 року запланував упорядкувати все написане і видати збірку поезії. Євген дуже довго відбирав вірші для майбутньої книги. 

Видана збірка складається з двох розділів: пейзажної лірики "Світанок" та інтимної лірики "Повечір’я".  

На презентації поет розкрив секрет назви книги. 15 мільйонів хвилин – це час від народження Євгена до моменту, коли він вирішив видати свою першу збірку.

Приємними сюрпризом для всіх присутніх у залі стали поетичні рядки вірша про Ужгород, який написав Євгеній під час минулої подорожі на Закарпаття.

Жваве спілкування, весела атмосфера, діалог з відвідувачами зробили презентацію домашньою та дружньою. Тож, на завершення поет пообіцяв, що наступного разу приїде в Ужгород з літературно-музичною композицією.

В рамках всеукраїнського туру планується відвідати близько 20 міст. Раніше відбулись презентації у Рівному, Тернополі, Вінниці, Хмельницькому, Чернівцях, Коломиї, Івано-Франківську та Львові. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0