В Ужгородській філармонії відбувся концерт сестер Тельнюк

Культура  2 березня 2016 року, 09:47 668

У перший день весни свого Шевченка та високе відчуття музики і слова ужгородцям дарували сестри Галя та Леся Тельнюк. Пісні, співані жіночим серцем, артистки виконали у супроводі симфонічного оркестру Закарпатської обласної філармонії під керівництвом диригента Вікторії Свалявчик-Цанько.

Заслужені артистки України впродовж двох років готували концерт «Наш Шевченко», з яким нині подорожують Україною і котрий записали як фільм-концерт. Піснями на слова геніального Кобзаря та на музику Лесі Тельнюк і Валентина Сильвестрова сестри намагаються показати, яким насправді є Шевченко – живим, природним, з любов’ю та переживанням за народ, а не лише суворим та сумним. Сестри Тельнюк співали серцем пісні про вічні почуття та явища – любов, родинну ідилію, волю, боротьбу, війну… Після емоційних звуків молитов, віршів прокидається з новою силою віра в Україну, віра в українців, віра в силу Шевченкового слова, до глибини й геніальності якого приходить кожен у свій час, – констатує Медіацентр УжНУ.

Під час концерту прозвучали також нові пісні, актуальні в час боротьби і відстоювання волі – «Повертайся живим», «Вір мені». Особливо трепетно їх сприймали бійці АТО та їх родини, які були присутніми у залі. Із бурхливими оваціями зал сприймав відомі композиції сестер Тельнюк. Особливо енергетично сильними була кульмінаційна та завершальна акапельна композиція «Рядок із біографії» («Мої предки були не вбогі» О.Забужко), виконана під ритмічний супровід усього залу ужгородської філармонії. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0