В Ужгородській міській бібліотеці презентували нове видання

Культура  11 березня 2016 року, 15:57 526 ФОТО

Обласний організаційно-методичний центр культури презентував нове видання "Заклади культури клубного типу Закарпатської області. Народні та зразкові аматорські колективи". Презентація книги пройшла у літературно-мистецькій вітальні Ужгородської міської бібліотеки.  Це вже четверте видання. Але на відмінну від попередніх видань, які вміщували інформацію для фахівців та спеціалістів в  галузі культури та для учасників художньої самодіяльності, то це видання інформаційно – довідкове, яке розраховане для широкого кола читачів.

У книзі запропоновано 68 творчих довідок про народні та зразкові колективи, які працюють при будинках культури і клубах. Книга вийшла у світ завдяки Обласній державній адміністрації та Обласному організаційно-методичному центру культури. На захід завітали такі відомі особистості культурної еліти як заслужений працівник культури України Юрій Глеба, відомий художник-оформлювач, дизайнер Микола Дем’ян, заслужений діяч мистецтв України Іван Хланта, керівник народного аматорського фольклорно-етнографічного ансамблю "Ужгород" Віктор Шостак та інші, – зазначає бібліотекар ЦМБ Андріана Гузак.

Під час презентації декламувалися поезії, які виконували учасниці народної аматорської студії поезії "Чарівне слово". З музичним вітанням приєдналися керівники народного  аматорського вокального ансамблю  "Рідна пісня" Тетяна і Сергій Раховські. А також присутні  змогли насолодитися мелодійною грою на скрипці у виконання керівника народного інструментального ансамблю "Рапсодія" Лесі Дубенко.

Захід був розрахований не тільки для керівників будинків культури та клубів, але й для всіх тих, хто цікавиться культурно-мистецьким життям краю. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0