В Ужгороді відбудеться еротичний арт-фестиваль «Березневі коти-2016»

Культура  22 березня 2016 року, 17:51 1640

Надія Ваць та Петро Ряска розказали про цьогорічний план заходів фестивалю, його учасників та решту особливостей. Цього року «Березневі коти-2016» пройдуть в Ужгороді 25-27 березня, – повідомляє Ужгородський прес-клуб.

«Цього року це вже 11-ий фестиваль. Будемо дивувати відвідувачів мистецтвом, музикою та хорошою поезією, – каже Надія Ваць. – Перший день відкриття стартує з презентації візуального мистецтва – проекту «Книга». «Цей формат для «Березневих котів» цікавий тим, що художники не будуть презентувати проекти у просторі – коментує Петро Ряска. – Кожен автор зробить на розмір аркуша папір або полотно, які будуть підшиті в одну книжку – арт-бук. Презентація відбудеться в галереї «Коридор» у день відкриття фестивалю».

Щодо поетичної частини, то фестиваль збере молодих і вже визнаних поетів з усієї України. До цьогорічного фесту видано антологію «Березневих котів» (збірка всіх творів поетів, які виступали протягом минулих років). Всі вірші будуть зачитані авторами, які приїдуть. «Виступлять і нові автори, – каже Надія Ваць. – Буде багато проектів, майстер-клас з контактної імпровізації, ушу-майстер-клас. Окрім того, буде багато поетичних-музичних частин фестивалю». Фестиваль проходитиме у кількох локаціях: Ляльковий театр, бар «Кактус», «Снек бар» і галерея «Коридор».  На площі Театральній учасники влаштують музичний перформанс.

У фестивалі візьмуть участь близько 30 поетів та музикантів, не враховуючи художників – майже 70 митців задіяні у проекті «Книга».

У програмі – виступ українського письменника Тараса Прохаська (Ляльковий театр), поетеси Тані-Марії Литвинюк та багато інших цікавих людей. Закриватиме фестиваль молода співачка зі Львова Мар’яна Клочко.

Петро Ряска зауважив, що організатори «Березневих котів» перейшли на більш мінімалістичний проект. «За принципом: широке-вузьке. Якщо раніше були помпезні заходи, то зараз стиснуто і більш ідейно, – каже Петро Ряска. – Не було цікаво знову працювати з просторами великими і ми стиснули проект».

Завершаться «Березневі коти» традиційно вечіркою «Чічароне шатор». Організатори запрошують упродовж трьох днів насититися любов’ю у всіх форматах.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0