Всеукраїнський тиждень дитячого читання в Ужгороді розпочали театралізованим святом

Культура  22 березня 2016 року, 21:14 871 ФОТО

Сьогодні у Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва урочисто стартував тиждень дитячого читання, упродовж якого працівники книгозбірні планують охопити цікавими літературними заходами всі вікові групи своїх читачів.

Розпочали з наймолодших – першачків. Театралізоване дійство "Країна Читалія запрошує" проводили улюблені казкові герої, які захопили дітей різноманітними конкурсами та вікторинами за сюжетами дитячих книжок. Окрім того, розповіли малим читачам про історію появи і розвитку книги, а ще – про сам тиждень дитячого читання, що традиційно передує Міжнародному дню дитячої книги, який, у свою чергу, відзначають 2 квітня – в день народження видатного казкаря Ганса Крістіана Андерсена, – зазначає Управління культури Закарпатської ОДА.

Свято встановлене майже півстоліття тому Міжнародною радою дитячої книги з метою підкреслення важливої ролі дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь. Україна відзначає цей день із 1993-го року.

В рамках тижня дитячого читання обласна бібліотека для дітей та юнацтва підготувала низку просвітницьких і розважальних акцій. Серед інших відбудуться літературне свято "Поетичне намисто Марійки Підгірянки", присвячене 135-річчю від дня народження (24 березня об 11.45) та презентація книги Віри Фесенко "Моя ти доле чорнобрива…" (29 березня о 16.00).

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0