В Ужгороді втретє відбудеться "Весняний бал"

Культура  24 березня 2016 року, 14:24 954

Уже втретє в обласному центрі Закарпаття – Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Весняний бал в Ужгороді». Фестиваль проходитиме 25-27 березня 2016 року у ПАДІЮНі. Участь у ньому візьмуть колективи вокального, хореографічного та інструментального жанрів, загалом – близько 500 учасників з усієї України. Закарпаття представлятимуть, зокрема, колективи з Ужгорода, Мукачева та Іршави.

Організатори фестивалю серед цілей заходу виділяють розвиток і популяризацію дитячої творчості, формування творчого потенціалу підростаючого покоління, виявлення та заохочення талановитих виконавців. Учасники також отримають можливість вивчити історію, культуру та пам’ятки м. Ужгорода та Закарпаття, – інформує Ужгородська міська рада.

Фестивальний конкурс проводитиметься у наступних номінаціях:

1. Хореографія – народний і стилізований танець, сучасна хореографія, Street dance, бальні танці, східні танці, театри танцю і моди.

2. Вокал – народний, класичний, естрадний, хорові колективи, шоу-групи, авторська пісня.

3. Інструментальна музика – народна, класична, естрадна, авторська.

До складу журі входять провідні фахівці в галузі музики, вокалу, хореографії, Заслужені діячі мистецтв, заслужені артисти України та країн ближнього зарубіжжя.

Підсумки конкурсу підбиваються рішенням журі і передбачають присудження звання володаря Гран-прі, трьох призових місць у кожній номінації та віковій категорії (лауреатів I, II, III ступеня), з врученням відповідних дипломів та спеціальних призів.

Урочисте відкриття – 26 березня о 10.00. Гала-концерт та урочисте нагородження – 27 березня об 11.00.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0