На Закарпатті стартує другий етап "Закарпатських діалогів" Андрія Куркова

Культура  2 квітня 2016 року, 11:03 983

З 4 по 6 квітня до різних районів області навідається культурно-просвітницький проект "Закарпатські діалоги".

Нагадаємо, стартував проект два тижні тому з ініціативи Міністерства культури України, відомого сучасного вітчизняного письменника, кіносценариста і журналіста Андрія Куркова та за сприяння Управління культури Закарпатської ОДА.

За аналогією до "Бесарабських діалогів", що тривали з листопада по грудень 2015-го на Одещині, закарпатський проект теж має на меті встановити інтелектуальний діалог між представниками різних культур, які мешкають в одній області, – зазначає Управління культури Закарпатської ОДА.

В рамках першого етапу проекту письменники Андрій Курков, Галина Вдовиченко та Галина Крук, а також провідні крайові літератори на чолі з координатором проекту на Закарпатті Михайлом Рошком провели зустрічі в Ужгороді, Мукачеві та кількох населених пунктах Берегівщини і Виноградівщини.

Цього ж разу культурна делегація у складі Андрія Куркова (м.Київ), Валентина Терлецького (м.Київ), Євгена Положія (м.Суми), крайових письменників Михайла Рошка й Олександра Гавроша відвідає Мукачівський, Хустський, Тячівський та Рахівський райони. Як і минулого разу, гості зустрічатимуться з представниками місцевого самоврядування та громадськості, культурною і творчою інтелігенцією, освітянами. Діалоги будуватимуть на теми "Письменник і війна. Писати під час конфлікту", "Історичний міф та історична правда – їхній уплив на сьогодення", "Уявіть собі Карпатське море. Як розвивати уяву?", "Людина між політикою і культурою" та ін.

Отож, детальний розпорядок зустрічей у рамках другого етапу "Закарпатських діалогів":

4 квітня

– 16.30 – м.Хуст, міська бібліотека;

5 квітня

– 11.00 – м.Рахів, міський будинок культури;

– 15.00 – Тячівський р-н, смт. Солотвино, місцева книгозбірня;

6 квітня

– 10.00 – м.Тячів, районна бібліотека;

– 14.30 – м.Мукачево, міська бібліотека ім. О.Духновича.

А вже третій, завершальний етап проекту, плановано, проведуть усередині квітня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0