В Ужгороді триває фестиваль "Музика без кордонів"

Культура  5 квітня 2016 року, 15:27 Таїсія Грись 840

Після величної "Меси" Іштвана Мартона та блискучої оперної програми солістки Національної філармонії України Каріни Кондрашевської свій внесок у творчий перебіг фестивалю зроблять естрадно-духовий оркестр та солісти Закарпатської обласної філармонії.

10 квітня на головній сцені краю звучатиме "Aerial Fantazy" – програма, зіткана з творів американських композиторів або таких традиційних для Америки музичних напрямків, як джаз, ритм-н-блюз, вестерн. Назву програмі дав твір відомого композитора, аранжувальника, диригента і валторніста, володаря багатьох престижних музичних премій і нагород Майкла А. Могенсена (США, штат Меріленд), написаний ним на замовлення оркестру Військово-Повітряних Сил США.

Керівник оркестру, заслужений артист України Володимир Співак з натхненням взявся за виконання цього твору і запевняє, що слухачам неодмінно припадуть до душі як епічна "Аеrial Fantasy", так і композиції у стилі Луї Армстронга чи вестерну. Разом із естрадно-духовим оркестром кілька джазових стандартів виконають талановиті молоді співаки Ірина Філіпенко та Михайло Подкопаєв. Ведуча – Катерина Керечанин. Початок концерту о 17.00.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0