У Закарпатській обласній бібліотеці "дегустуватимуть" "коктейль зі смаком шпинату"

Культура  7 квітня 2016 року, 15:08 671

«Літературно-мистецький коктейль зі смаком шпинату» відбудеться у четвер, 14 квітня о 17:00, в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці  ім. Ф.Потушняка  (пр. Свободи,16), на якому тернопільська письменниця Ірина Мацко презентує свою збірку «Шпинат для мізків», а майстриня першої професійної студії пісочної анімації Оксана Мергут продемонструє пісочну анімацію за шпинатними творами авторки.

"Шпинат для мізків" – це справжня творча лабораторія. Авторка майстерно виписує деталі, смакує ними. І це допомагає читачам іншими очима дивитися на світ. Художня деталь спрацьовує, як будитель. Всередині кожного, хто готовий стати на шлях духовного шукача і читати ці тексти, ненав’язливо вмикатиметься внутрішній духовний світоч. Назва книжки глибоко символічна. Йдеться про інтелектуальний "шпинат": маємо пам’ятати про правильний вибір, про подолання самотності, про крихти щастя у повсякденному житті, про віру, зрештою, і вдячність за прожитий день, а ще – про вміння радіти життю, – повідомляє Євгенія Напуда.

Унікальність книги в тому, що її можна читати навмання. Перегортаєте "сторінку-страву" із, наприклад,  шпинату рішучості, і дізнаєтесь, що це крок до нового. На думку Ірини Мацко, регулярне споживання "Шпинату для мізків" уповільнює старіння мозку та знижує руйнівний вплив негативу, завдяки чому людина сповнюється силою та енергією.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0