Львівські музиканти заграють для ужгородців "Українські акварелі"

Культура  12 квітня 2016 року, 12:36 600

14 квітня у Закарпатській обласній філармонії відбудуться "Українські акварелі". Програму з такою поетичною назвою привезуть на IV Міжнародний фестиваль "Музика без кордонів" відомі львівські виконавці, лауреати міжнародних конкурсів Лідія Футорська (скрипка) та Сергій Хоровець (баян). Таке поєднання музичних інструментів на перший погляд може здатися незвичним, проте цей творчий дует вже зумів викликати захоплення шанувальників музики. Початок концерту о 18:30.

Лідія Футорська неодноразово здобувала  звання лауреата міжнародних конкурсів в Україні, Чехії, Італії, Хорватії. Крім сольних виступів скрипалька практикує також ансамблеві та камерні. Сергій Хоровець – головний диригент Рівненської обласної філармонії, де з 2011 року очолює Академічний камерний оркестр. Найбільше уваги у своїй творчості приділяє музиці епохи бароко та романтизму. Творчий тандем двох яскравих виконавців існує вже понад п’ять років.

Назва програми говорить сама за себе: Лідія Футорська та Сергій Хоровець намагаються донести до слухача творчість наших великих співвітчизників – Миколи Лисенка, Максима Березовського, Юрія Мейтуса та інших відомих українських композиторів. Приходьте на наші концерти, і ви переконаєтеся, що музика не має кордонів.

Джерело: Про Захід
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0