Письменниця Катерина Бабкіна розповіла ужгородцям про "Щасливих голих людей"

Культура  13 квітня 2016 року, 16:49 799

11 квітня івано-франківська письменниця Катерина Бабкіна відвідала ужгородських книголюбів з презентацією нової збірки під назвою "Щасливі голі люди". Супроводжував колегу президент Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz Святослав Померанцев.

Захід відбувся в Закарпатській обласній науковій бібліотеці, куди зійшлися студенти, письменники, журналісти, інші поціновувачі сучасного письменства. Модератором зустрічі виступила магістрантка українського відділення Ужгородського національного університету Іванка Когутич, – інформує Медіацентр УжНУ.

«Ужгород – місто, багате на минуле», – так гостя охарактеризувала обласний центр Закарпаття. До слова, саме тут народилася її мати, тому чергова презентація обіцяла бути атмосферною.

«Щасливі голі люди» – збірка з восьми тематично поєднаних оповідань про щастя, радше про те, що стається з нами перед ним. Це історії про покоління українців, які ще застали радянське життя, про тих, хто виріс і зміцнів, як міг, про те, як ці люди живуть нині, коли навколо і війна, і любов, й еміграція, і Ханой, і Нью-Йорк, і мертві, і живі, і сліпі, і немудрі. Гостя прихопила із собою також кілька примірників раніше виданої книги «Шапочка і кит», які майже відразу розкупили.

Катерина зачитувала уривки з власної збірки. Присутні, своєю чергою, цікавилися процесом її написання, назвою, можливими майбутніми перекладами. Письменниця розповідала й про успіхи проекту з Марком Лівіним, ціллю якого є прочитати 200 книг протягом року. Ділилася успіхами та висновками про те, як змінилося її життя після початку проекту і як відкрила перед собою просту істину – люди регулярно нарікають на відсутність часу, який насправді дуже нераціонально використовують. А дорогою до Ужгорода Катерина дочитувала 82-у книгу.

На завершення зустрічі присутні могли придбати екземпляри нової збірки з автографом від авторки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0