В Ужгороді виступатимуть співачка Ева Новел та гурт "ShockolaD"

Культура  27 квітня 2016 року, 10:47 1030

6 травня, о 19:00, в арт-центрі “Галерея Ілько” відбудеться джазовий концерт за участі гурту "ShockolaD" та співачки Еви Новел.

Новий україно-польський проект, який поєднав яскравих творчих особистостей для спільного музичного експерименту. В його музиці поєднуються українські та польські етнічні мотиви, що об’єднуються з імпровізаціями та різноманітними сучасними музичними формами. 

ShokolaD – проект, котрий оснований на творчому тандемі відомих українських музикантів – Ігоря Гнидина та Анастасії Литвинюк, які є його засновниками. Це один з найуспішніших українських проектів, що працюють у жанрі world music. 

Ева Новел – блюзова співачка, поетеса, танцівниця, акторка американського походження. Народилась в Чікаго (USA), багато років проживає і займається музикою у Польщі, де здобула визнання та популярність. Активно співпрацює з багатьма польськими і світовими проектами.  

Співпраця українських та польських музикантів розпочалась під час міжнародного фестивалю «Voicesingers» в 2015р. Емоції та енергія дали початок музиці, в котрій кожен додає щось своє. Кожен з учасників доповнює власними ідеями матеріал , але більшість творів написана і аранжована Ігором Гнидином, який створив цей проект. 

Склад:
– Ева Новел – вокал;
– Ігор Гнидин – барабани;
– Анастасія Литвинюк – клавішні;
– Куба Вільк – бас;
– Шимон Камиковскі – саксофон. 

Джерело: Заголовок
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0