В Ужгороді звучатиме танцювальна музика різних історичних епох, стилів та напрямків

Культура  10 травня 2016 року, 09:05 816

Вже 11 травня о 18:30 симфонічний оркестр Закарпатської обласної філармонії запрошує всіх своїх шанувальників на програму «Від васьсу до сальси». В одному концерті прозвучить танцювальна музика різних історичних епох, різних видів, стилів та напрямків.

Цей прекрасний вид мистецтва існує в культурних традиціях всього людства, відображаючи менталітет, національні особливості та творчий потенціал кожного народу. Танець споконвіку був не лише розрадою та розвагою людей, а й допомагав їх спілкуванню та зближенню: на сільських майданах, на балах і вечорах, у салонах, клубах, на дансингах та дискотеках молодь звикла зустрічатися і знайомитися, а друзі, приятелі і колеги – відзначати свята і просто весело проводити час. Саме на приємне дозвілля і розрахована ця концертна програма.

Вальс і полька, пасодобль і танго, сальса, румба, мамбо, фламенко – вас неодмінно захоплять у свій вир то легкі та грайливі, то пристрасні і запальні танцювальні ритми. Керівник колективу – Вікторія Цанько. Ведуча концерту – музикознавець Наталія Піцур.

Джерело: Заголовок
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0