Ужгородський одесит Спиридон Павленко презентував закарпатцям цьогорічні творчі здобутки

Культура  5 листопада 2016 року, 14:34 977 ФОТО

Сьогодні в Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту власні новотвори презентував член Національної спілки художників України Спиридон Павленко.

На вернісаж завітали колеги, шанувальники та друзі митця. Привітала автора з експозицією начальник управління культури облдержадміністрації Вікторія Фролова, зауваживши, що письмо Спиридона Павленка виділяється навіть на тлі мистецького розмаїття Закарпаття. Митець із Одеси, який ось уже 23 роки мешкає в Ужгороді, зумів тонко переплести в своїй творчості ледь вловимі обриси двох, хай і не схожих між собою, втім, однаково мальовничих та самобутніх куточків України, – зазначає Управління культури Закарпатської ОДА.  

Виставка представила 25 робіт, написаних автором цьогоріч. Вони різняться за жанрами та колоритом, але об’єднані легкістю й одухотвореністю – картини ніби дихають то морським повітрям, то гірським, огортають ранковою свіжістю або ж надвечірнім затишком.

Ніжні та мереживні натюрморти, настроєві пейзажі узбереж і схилів, у яких, за словами самого художника, не варто намагатися вгадати конкретні краєвиди, адже він, передусім, змальовує не дійсність, а враження – до уваги відвідувачів протягом двох тижнів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0