Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів відсвяткувала 50-літній ювілей

Культура  9 листопада 2016 року, 11:05 1597

Цими вихідними Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст. урочисто відзначила 50-річний ювілей з дня заснування. Півстоліття тому, у далекому 1966 році, в Калинах збудували середню школу, яка випустила у світ тисячі випускників. Чимало з них стали успішними та поважними особистостями, відомими далеко за межами села та району фахівцями – вчителями, лікарями, юристами. Саме тому,  ювілей школи став святом не тільки для педагогічного, учнівського та батьківського колективів школи, а й для випускників різних поколінь та вчителів-пенсіонерів, які теж прийшли привітати свою альма-матер. 

Гостей свята щиро привітав директор Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Юрій Бойчук. Також до вітань з нагоди ювілею Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. долучились представники районної та місцевої влади, управління освіти РДА, які відзначили почесними грамотами ряд учителів.

Щирі побажання з нагоди ювілею, від імені народного депутата України Василя Петьовки та цінний подарунок – оргтехніку, необхідну для роботи адміністрації школи, – передав колективу навчального закладу його помічник Василь Бенчак.

Під час урочистостей також презентували книгу «Історія освіти та школи в закарпатському селі Калини», авторами якої є Іван Стойка, Ганна Стойка і Василина Бойчук, а упорядниками – Наталя Меклеш та Іван Меклеш. Не обійшлося й без музичних привітань. Прикрасою свята стали пісні та танцювальні композиції, виконані кращими учнями школи під керівництвом Оксани Попович, Оксани Ухаль та Юлії Цибульник.

Від імені батьків школа отримала в подарунок святковий торт.  Але всупереч традиції, свічок на торті не задували, як символ того, що життя в школі ніколи не згасне, а очі педагогів та учнів завжди горітимуть вогнем пізнання. Тепла зустріч у стінах рідної альма-матер подарувала незабутні враження та повернула учасників свята у роки щасливого шкільного дитинства. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0