Ужгородські бібліотекарі розповіли містянам про книги, котрі описують події Революції Гідності

Культура  21 листопада 2016 року, 14:45 827 ФОТО

Сьогодні бібліотечні працівники Закарпатської ОУНБ ім. Ф. Потушняка провели інформаційну вуличну акцію до Дня Гідності та Свободи, під час якої розповіли жителям міста про книги, котрі описують події Майдану та Революції Гідності.

Спогади про буремні дні ще досить свіжі, а глибокі душевні рани – незагоєні. Та ми не маємо права забути: адже, хто не знає свого минулого – не достойний майбутнього. Саме тому бібліотекарі сформували бібліографічний список наявних у фонді книгозбірні видань, які висвітлюють тему сучасної боротьби українського народу за цінність прав та свобод людини. Листівки із переліком та описом книг працівники книгозбірні роздавали перехожим, звертали увагу на те, чому варто пам’ятати сьогоднішню річницю та активно популяризували читання, – стверджує Євгенія Напуда, завідувач відділом обслуговування Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка.

В огляді літератури були запропоновані такі книги: "Небесна сотня", Шеляженко Ю.В. "Мій Євромайдан", Базів В. "Армагеддон на Майдані", Бердинських К. "Теплі історії з Майдану", Филипчук З "День і ніч навколо багаття", Тимчук В. "Вогнити! Вижити! Перемогти!", Гук Н. "Євромайдан", "Євромайдан. Хроніка відчуттів", "Євромайдан. Хроніка в новелах", Матіос М. "Приватний щоденник" та "Катастрофа і тріумф українських героїв". З цими та іншими книгами всі бажаючі можуть ознайомитись в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка (пр.Свободи,16). До слова, в читальній залі обласної бібліотеки діє перегляд літератури "Події, що змінили долю України", на якому представлено книги та статті з періодичних видань, які висвітлюють тематику Дня Гідності та Свободи.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0