Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 12 300+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 19 700+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

В Ужгороді відкрилась виставка робіт Людмили Корж-Радько "Чотири літа"

В Ужгороді відкрилась виставка робіт Людмили Корж-Радько "Чотири літа"

Виставку навздогін цьогорічному ювілеєві сьогодні презентувала в Ужгороді яскрава представниця крайового художницького колективу Людмила Корж-Радько – заслужений художник України, член НСХУ, лауреат обласної премії ім.Й.Бокшая та А.Ерделі.

Познайомитись із творчими звершеннями авторки за останні 4 літа (саме стільки минуло з часу попередньої персональної виставки) завітали віддані поціновувачі та численні колеги – як по пензлю, так і по науково-освітній роботі – Людмила Корж-Радько є деканом факультету образотворчого мистецтва Закарпатської академії мистецтв. Ректор останньої Іван Небесник шанобливо відгукнувся про педагогічну діяльність художниці, яка фахово і радо ділиться власними знаннями та досвідом із талановитою молоддю. Творчість же Людмили Корж-Радько професор означив не менш прихильно, назвавши мисткиню "одним із найпрофесійніших сучасних художників не тільки Закарпаття, а й України", – повідомляє Управління культури Закарпатської ОДА.

Всім охочим оглянути добірку з майже півсотні полотен Людмили Корж-Радько варто поспішити – виставка діятиме протягом десяти днів.

Опісля в галереї "Ужгород" заплановано провести ще два вернісажі під завершення цього року – персональну виставку творів Вікторії Кузьми та традиційну експозицію-подарунок від художників краю до прийдешніх зимових свят, про що буде повідомлено додатково.

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно