Фільми закарпатця В’ячеслава Бігуна представлено в Берліні

Культура  18 лютого 2017 року, 15:05 1383

Стрічки В’ячеслава Бігуна представлено в «Каталозі українських фільмів 2016-2017», який в лютому презентували на Берлінале. Каталог описує чотири фільми режисера 2016 року: «Страсті», «Найближчі до Бога», «Лист Тарковському» та «Маруся». Він відображає й окремі тематично закарпатські кінопроекти режисера, як-от «Серце мами Гонгадзе», а також «Світоч наших предків» та «Люди-Буйволи».

«Каталог українських фільмів 2016-2017», який вільно доступний у мережі англійською мовою, створила Асоціація кіноіндустрії України на замовлення та за участі Державного агентства України з питань кіно. Друковану версію видання й надалі поширюватимуть на провідних українських та міжнародних кінофестивалях і форумах.

Нагадаємо, що закарпатець В’ячеслав Бігун ― найбільш продуктивний український кінорежисер за даними аналогічних каталогів, виданих у 2015 та 2016 рр., та Міжнародної кінобази (IMDb). За останні роки він створив більше 10 фільмів, частина з яких представлена у вільному доступі. Його стрічки більше 100 разів демонструвалися на фестивальних і спеціальних показах у 29 країнах і здобули більше 20 фестивальних нагород.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0