Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Фільми закарпатця В’ячеслава Бігуна представлено в Берліні

Фільми закарпатця В’ячеслава Бігуна представлено в Берліні

Стрічки В’ячеслава Бігуна представлено в «Каталозі українських фільмів 2016-2017», який в лютому презентували на Берлінале. Каталог описує чотири фільми режисера 2016 року: «Страсті», «Найближчі до Бога», «Лист Тарковському» та «Маруся». Він відображає й окремі тематично закарпатські кінопроекти режисера, як-от «Серце мами Гонгадзе», а також «Світоч наших предків» та «Люди-Буйволи».

ВІДЕО ДНЯ

«Каталог українських фільмів 2016-2017», який вільно доступний у мережі англійською мовою, створила Асоціація кіноіндустрії України на замовлення та за участі Державного агентства України з питань кіно. Друковану версію видання й надалі поширюватимуть на провідних українських та міжнародних кінофестивалях і форумах.

Нагадаємо, що закарпатець В’ячеслав Бігун ― найбільш продуктивний український кінорежисер за даними аналогічних каталогів, виданих у 2015 та 2016 рр., та Міжнародної кінобази (IMDb). За останні роки він створив більше 10 фільмів, частина з яких представлена у вільному доступі. Його стрічки більше 100 разів демонструвалися на фестивальних і спеціальних показах у 29 країнах і здобули більше 20 фестивальних нагород.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно