В Ужгороді відбудеться "Весняний бал"

Культура  17 березня 2017 року, 14:44 1053

24-26 березня в Ужгороді пройде IV Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості "Весняний бал", який уже традиційно навесні збирає талановитих дітей та молодь із різних куточків України. Цього разу у фестивалі візьмуть участь понад 500 учасників – із Києва, Дніпра, Одеси, Львова, Кривого Рогу, Покровська (Красноармійськ), Вінниці та Закарпатської області.

На сцені "ПАДІЮНу"виступлять колективи вокального, хореографічного та інструментального жанрів. Організатори фестивалю серед цілей заходу виділяють розвиток і популяризацію дитячої творчості, формування творчого потенціалу підростаючого покоління, виявлення та заохочення талановитих виконавців, – повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

Фестивальний конкурс проводитиметься у наступних номінаціях:

1. Хореографія – народний і стилізований танець, сучасна хореографія, Street danse, бальні танці, східні танці, театри танцю і моди.

2. Вокал – народний, класичний, естрадний, хорові колективи, шоу-групи, авторська пісня.

3. Інструментальна музика – народна, класична, естрадна, авторська.

До складу журі входять провідні фахівці в галузі музики, вокалу, хореографії, заслужені діячі мистецтв, заслужені артисти України та країн ближнього зарубіжжя. Підсумки конкурсу підбиваються рішенням журі і передбачають присудження звання володаря Гран-прі, трьох призових місць у кожній номінації та віковій категорії (лауреатів I, II, III ступеня), із врученням відповідних дипломів та спеціальних призів.

Урочисте відкриття – 25 березня о 12.00. Гала-концерт та нагородження – 26 березня о 10.00.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0