Цієї неділі для юних ужгородців на площі Театральній буде створена творча лабораторія

Культура  26 квітня 2017 року, 13:52 896

Лабораторія творчості «Зможуть усі» – один із заходів у рамках цьогорічного «Сакура Фест» в Ужгороді, який пройде у неділю, 30 квітня, на площі Театральній.

Лялькарі закарпатського академічного обласного театру «Бавка» представлять театралізоване дійство на сцені, для дітей проведуть майстер-клас із ляльководіння, –  інформує Ужгородська міська рада.

Майстер-класи з хореографії організовують хореографічний ансамбль центру творчого розвитку дітей «Зефірчик-Зіраті», зразковий дитячий ансамбль танцю «Веселка», зразковий театр танцю «ДиВо», народного фольклорно – етнографічного ансамблю «Ужгород».

Будуть також майстер-класи гри на акордеоні та скрипці – від викладачів дитячої музичної школи №1 ім.Чайковського Катерини Шелельо та Лариси Лозової.

Виставка робіт учнів відділення образотворчого мистецтва Ужгородської дитячої школи мистецтв і виставка дитячих малюнків «Рожеві барви міста».

А головну «героїню» – квітку сакури – усім охочим допоможуть виготовляти майстри народної творчості: з солоного тіста (Наталія Тисовська), з природних матеріалів (Олена Ярош), із паперу (Ольга Штіль).

Захід організовано управлінням культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0